Skip to Content

Рятувальники провели пожежно-тактичні навчання у центральній районній лікарні

Чергові пожежно-тактичні навчання у місцях із масовим перебуванням людей пройшли на території м. Фастів. Місцем проведення обрали комунальне некомерційне підприємство Фастівської районної ради "Фастівська  центральна районна  лікарня".

За легендою навчань - через коротке замикання електромережі, у відділенні денного стаціонару виникла пожежа на площі близько 10 кв. м із загрозою розповсюдження вогню по всій території будівлі. Факт загорання помітила чергова медсестра та повідомила рятувальників за номером "101" та головного лікаря лікарні.

До прибуття пожежно-рятувальних підрозділів черговим персоналом проведено евакуацію хворих з відділення та умовне гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння

Для ліквідації умовної пожежі було залучено два відділення 30-ДПРЧ м.Фастів

У підсумку умовну пожежу погашено, травмованих та загиблих не має.

Протягом години, а саме стільки тривали пожежно-тактичні навчання, рятувальники та інші служби життєзабезпечення вдосконалили практику та навички керівного складу, органів управління та галузевих ланок в питаннях організації та проведення рятувальних та інших невідкладних робіт. А також відпрацювали алгоритм дій особового складу на випадок гасіння пожежі в місцях із масовим перебуванням людей.

За інф. ГУ ДСНС у Київській області