Skip to Content

Розширена апаратна нарада

Останній тиждень вересня розпочався з розширеної апаратної наради з керівниками підприємств, установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації та головами сільських (селищних) рад.

Розглядались питання впровадження в районі медичної реформи, протиепізоотичний стан, підготовка господарського комплексу до осінньо-зимового періоду, тощо.

Голова районної ради Геннадій Сиваненко звернув увагу головного лікаря КНП ФРР «Фастівський Центр ПМСД» на необхідності проведення аналізу мережі закладів району та вивчення потреби переведення медичних закладів на альтернативні джерела опалення.

Крім того, голова районної ради звернувся до начальника Фастівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Ігора Іщука, голів сільських, селищних рад щодо необхідності проведення інформативно-роз’яснювальної роботи  серед населення, особливо дітей та молоді про проведення у вересні-жовтні імунізації диких та бродячих м’ясоїдних тварин від сказу. Оскільки зараз іде грибний сезон, а розповсюдження принад, які містять високоімунну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях.

ДодатокРозмір
42506506_1118577848295082_7929383959203414016_n.jpg53.23 КБ