Skip to Content

Робоча нарада щодо виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом за ІІ квартал 2017 року

19 травня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Лариси Скрипак за участю головного спеціаліста з питань режимно-секретної, оборонної та мобілізаційної служби Леоніда Балашкевича та військового комісара Фастівського об’єднаного міського військового комісаріату Сергія Міщенка відбулась робоча нарада щодо виконання запланованого відбору громадян на військову службу за контрактом за ІІ квартал 2017 року.

У ході роботи наради було проаналізовано роботу військкомату щодо залучення громадян району до служби за контрактом та порядок відбору кандидатів до вступу у Збройні Сили України. .

На даний час на військову службу за контрактом було прийнято 6 чоловік, що становить 28% від запланованих показників. Всі вони підписали контракт та зараховані для подальшого проходження військової служби. Паралельно проводиться робота з 11-тьма кандидатами.   

Військовий комісар Фастівського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Міщенко доповів, що працівниками військового комісаріату на території району систематично  проводиться агітаційна, інформаційно-роз’яснювальна робота, щодо залучення громадян України до вступу на військову службу за контрактом.

Проводиться агітаційна робота серед місцевого населення з метою залучення громадян для проходження військової служби за контрактом. Громадянам які виявили бажання проходити військову службу за контрактом надається вся необхідна інформація.

В свою чергу,  заслухано головного спеціаліста з питань режимно-секретної, оборонної та мобілізаційної служби Леоніда Балашкевича з пропозиціями щодо покращення державної політики у сфері оборонної роботи у Фастівському районі.   

Учасники наради прийняли рішення продовжувати роботу по залученню жителів району, охочих вступити до лав ЗСУ за контрактом. Забезпечувати оповіщення як керівництва Фастівської РДА так і Київської обласної державної адміністрації про результати роботи  щодо залучення громадян до служби за контрактом та, в підсумку, про покращення державної політики у сфері оборонної роботи в цілому.

Інформація про перспективи військової служби за контрактом, із роз’ясненнями пільг та переваг, що надаються військовослужбовцям та членам їх сімей, розміщується на офіційному веб-сайті Фастівської районної державної адміністрації. 

З усіх питань щодо служби за контрактом необхідно звертатися до Фастівського об’єднаного міського військового комісаріату за адресою: м. Фастів, вул. Садова, 12. Контактний телефон: 067 508 90 43; (04565) 5 12 92. або до Фастівської райдержадміністрації, відділу з питань режимно-секретної, оборонної та мобілізаційної служби (головний спеціаліст Леонід Балашкевич) за адресою: м. Фастів, вул.Соборна, 1, каб. 205.