Skip to Content

РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТУПУ ЗБІРНОЇ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПАНКРАТІОНУ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ В БІЛІЙ ЦЕРКВІ

З 2 по 4 березня в м. Біла Церква проходив чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2005-2006 та 2001-2002 років народження в розділах греплінг, греплінг –гі та традішн. Приїхали найсильніші спортсмени цих вікових категорій в загальній кількості понад 350 учасників з 15 областей України! Збірна Київської області приймала участь в кількості 27 спортсменів з Василькова, Миронівки, Білої Церкви, Володарки, Фастівського району та Фастова  і  показала такі результати:

Чемпіонами змагань стали:

Литвин Олег в розділі традішн,  вихованець Васильківської ДЮСШ та СК Алексіс, (тренер Охріменко Олексій);

Григоренко Діана з с. В. Салтанівка (КДЮСШ Динамо, вихованка СК Доброслав та ГО Козацький лицарський клуб) виборола золото у всіх трьох розділах!(Тренер Чернишенко Олег)

Срібними призерами чемпіонату стали:

Сядренко Владислав, Святун Ілля (в розділах греплінг), Заєва Софія (греплінг та традішн) – всі вихованці СК Арена та КДЮСШ Динамо (тренер Морозенко Максим); Ільченко Каріна (греплінг, греплінг гі) та Будовий Артур (греплінг)  - обоє вихованці ДЮСШ Фастівського району ,Фастівського СК Доброслав та ГО Козацький лицарський клуб (тренери Чернишенко Олег та Хоменко Юрій) та Іскоростинська Наталія (традішн) з смт. Володарки, вихованка СК Володар та КДЮСШ Динамо (тренери Смертенюк Леонід, Чернишенко Олег).

Бронзові призери чемпіонату:

Савченко Владислав (греплінг), Трач Дмитро (греплінг гі), Деркач Денис (греплінг гі), вихованці КДЮСШ Динамо та СК Доброслав і ГО Козацький лицарський клуб (тренер Чернишенко Олег), а також Ткаченко Анастасія (греплінг гі та греплінг, тренер Мокієнко Аліна) та Махлун Ліза (греплінг, тренер Чернишенко Олег), обидві спортсменки ДЮСШ Фастівського району та  ГО Козацький лицарський клуб і СК Доброслав.

Суддівство змагань пройшло на досить високому рівні завдяки і суддям з Київської області Охріменку Роману з Василькова (головний суддя першого килиму), а також  Радушинській Інні з  смт. Борова, Мокієнко Аліні з  с. Томашівка  та Куцюк Альоні з с. Дорогинки (всі Фастівський район).

Всі чемпіони та призери змагань ввійшли в склад збірних України, і здобули право представляти нашу країну в міжнародних змаганнях різних рівнів з панкратіону.