Skip to Content

Проведено засідання районної комісії з ТЕБ та НС

 

10 березня 2017 року першим заступником голови Фастівської РДА Ларисою Скрипак проведено  комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було розглянуто наступні питання:

1. Про стан утримання захисних споруд цивільного захисту (ЗСЦЗ), які перебувають в оренді та проведення технічної інвентаризації ЗСЦЗ.

2. Про попередження епідемії грипу та впровадження профілактичних заходів та інформування про забезпечення закладів охорони здоров’я відповідного профілю функціонування в структурі яких є реанімаційні та хірургічні блоки, пологові відділення, палати інтенсивної терапії, автономними джерелами електропостачання. Про затвердження Комплексного плану організаційних та протиепідемічних (профілактичних) заходів, спрямованих на попередження поширення захворювань на грип та ГРВІ серед населення, уникнення епідемічних ускладнень та можливих летальних наслідків від грипу на сезон 2017-2018 рр.

3. Про запобігання та попередження виникнення пожеж та загибелі на них людей. Проведення пожежно-профілактичних відпрацювань на території Фастівського району.

4. Про стан готовності сил та засобів до виконання завдань з безпечного пропуску льодоходу весняної повені та паводків, виконання Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, обласних установ, підприємств та організацій Фастівського району щодо підготовки і забезпечення пропуску весняної повені, льодоходу та дощових паводків у 2017 році.

5. Про затвердження Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Фастівського району у 2017 році.

За результатами наради надано доручення відповідним підрозділам з піднятих иптань.

 

ДодатокРозмір
20170310_095941.jpg3.13 МБ
20170310_100338.jpg3.01 МБ