Skip to Content

Профілактичний рейд "Сім’я"

Минулого тижня службою у справах дітей та сім’ї Фастівської РДА спільно з Фастівським районним центром соціальних служб для сімї, дітей та молоді та відділенням ювенальної превенції Фастівського відділення Васильківського ВП здійснено рейд «Сім’я». Під час заходу проведено індивідуальну профілактичну роботу із учнями 9-х класів Кожанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Представники служби та центру зібралися разом з дітьми, щоб поспілкуватися стосовно профілактики жорстокості та насилля в сім’ї, необхідності формування в підлітків поваги до оточуючих, потреби в гуманному ставленні до інших людей.  Дітям роз’яснено такі норми і правила взаємодій в суспільстві, що дозволяють за будь-яких обставин знаходити конструктивні форми поводження.

З тією ж метою начальник служби у справах дітей та сім’ї Фастівської РДА Оксана Степенко, капітан поліції відділення ювенальної превенції Фастівського відділення Васильківського ВП Максим Савченко завітали в село Мотовилівка до дітей, які знаходяться під опікою. З вихованцями була проведена профілактична бесіда  стосовно протиправних дій в середовищі, роз’яснено про адміністративну і кримінальну відповідальність та продемонстровано фільм «Почуй мене» про життя неповнолітніх у виправній колонії.