Skip to Content

Про облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних

Відповідно до Кодексу газорозподільних систем, затвердженого постановою НКРЕКП від 30.09.2015 року № 2494 ПАТ «Київоблгаз» висував вимоги закладам освіти та охорони здоров’я району щодо облаштування до початку опалювального сезону 2018 року комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних.  Орієнтована вартість робіт по закладах району становить близько 1,0 млн грн. і таких коштів в районному бюджеті немає.

Враховуючи дотаційність та незабезпеченість районного бюджету, з метою недопущення зриву опалювального сезону в закладах освіти та охорони здоров’я району дане питання піднімалось головою районної ради Геннадієм Сиваненко на розширеній нараді у голови Київської облдержадміністрації 22.06.2018 року та було підтримано учасниками наради, також направлялись листи до керівництва області.

В результаті, постановою НКРЕКП №691 від 12.07.2018 р. внесені зміни відповідно до яких, строк облаштування комерційних вузлів обліку природного газу засобами дистанційної передачі даних подовжено до 01 травня 2019 року за умови надання Оператору ГРМ гарантійного листа, в якому власник вузла обліку має письмово підтвердити виконання своїх зобов’язань у визначений ним строк.