Skip to Content

Презентація книги Світлани Жук «Найдорожче»

Доброю традицією в нашому районі стали зустрічі з місцевими поетами, майстрами пера.

Так, 14 березня 2017 року за підтримки Фастівської районної ради та Фастівської райдержадміністрації відбулася презентація книги Світлани Жук «Найдорожче».  У книзі зібрані вірші поетеси, які розкривають її любов до життя та рідного краю, небайдуже ставлення до  нелегкої долі українського народу в теперішні часи.

Зустріч відбулася в актовому залі управління агропромислового розвитку Фастівської РДА. На презентацію зібралися керівники міста та району - перший заступник голови РДА Лариса Скрипак, заступник голови районної ради Володимир Куценко, заступник Фастівського міського голови з гуманітарних питань Олена Давиденко, помічники депутата Верховної Ради України Руслана Сольвара - Андрій Січка та Оксана Магдебура, помічниця депутата Київської обласної ради Олександра Волинця - Зоряна Маслій, краєзнавці, художники, політичні та громадські діячі Фастівщини, вчителі, учні шкіл міста та району, бібліотекарі, громадськість.

Автора книги представила ведуча заходу, депутат Фастівської районної ради Галина Ковальчук. Вона зазначила, що це не перша збірка поезії талановитої поетеси. Багато книжок вже побачили світ. «Дитяча світлиця», «До чистих джерел», «Дерево безсмертя», «Калина-Україна», "Мамині квіти"… - це неповний перелік її збірок, які були презентовані на заході.

Світлана Михайлівна Жук народилася 8 липня 1938 року в с. Велика Офірна Фастівського району. Закінчила Кременецький педагогічний інститут у 1960 році, здобула спеціальність вчителя біології і хімії.

Ще з років дитинства та юності краса природи рідної землі  запалювали її щире серце, її сприйняття світу, творили як поетесу. Тож і поєднувала Світлана Михайлівна роботу вчителя, якій віддала 34 роки, з творчим натхненням поета.

Друкувати вірші почала з 80-х років у міськрайонній газеті «Перемога». Сьогодні живе і творить у селищі Борова Фастівського району.

І ось знову новий цикл віршів «Найдорожче»...

У програмі свята звучали пісенно-поетичні твори  самодіяльного народного хору «Козацький оберіг» (керівник Станіслав Толстих), учні загальноосвітніх шкіл м. Фастова декламували  вірші. Байдужих в залі не було. Поетесу купали в аплодисментах, а вона,  в свою чергу, передала школам і бібліотекам Фастівщини свою щойновидану збірку.

Наостанок Світлана Михайлівна подякувала тим, хто долучився до створення книги "Найдорожче", та дала відповіді на запитання слухачів.