Skip to Content

Постійна комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Фастівської районної державної адміністрації

Нещодавно  відбулась постійна комісія з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Фастівської районної державної адміністрації під керівництвом першого заступника голови Фастівської райдержадміністрації Володимира Муцинова. Участь взяли: керівники спеціалізованих служб цивільного захисту району, члени районної комісії ТЕБ та НС,  голови сільських та селищних рад.

Були розглянуті такі питання :

1.Про затвердження Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об’єктах Фастівського району. Про впорядкування місць відпочинку населення біля водних об’єктів Фастівського району.

2. Про організацію проведення оцінки стану готовності захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням, які перебувають на території Фастівського району.

3. Про вжиті заходи по покращенню епідемічної ситуації щодо захворюваності на туберкульоз в Фастівському районі. 

4. Про хід виконання Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, обласних установ, підприємств та організацій Фастівського району щодо  підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році. 

5. Про забезпечення проведення очистки водопропускних труб, водостічних канав та інших штучних споруд відведення дощових і талих вод на автошляхах місцевого значення.

6. Про підведення підсумків опалювального сезону 2017-2018 р., та завчасну підготовку до опалювального періоду 2018-2019 р.