Skip to Content

Перший заступник голови адміністрації

 

Муцинов Володимир Вікторович

 Перший заступник голови райдержадміністрації

БІОГРАФІЯ

  • Народився 14 листопада 1973 року в м. Кіровограді.
  • Закінчив у 1995 році Кіровоградський інститут сільськогосподарського машинобудування (спеціальність - "Бухгалтерський облік, контроль і аналіз господарської діяльності"); у 1998 році - Українську академію зовнішньої торгівлі (спеціальність - "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності"); у 2005 році - Київський національний університет ім. Т.Г.Шевченка (спеціальність - "Правознавство").
  • Працював у банківській сфері, приватному секторі, займався підприємницькою діяльністю.
  • Має стаж державної служби, обіймав керівні посади на державних підприємствах.
  • Працював у Бориспільській райдержадміністрації начальником відділу організаційно-інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. 
  • З 14 серпня 2017 року призначений на посаду першого заступника голови Фастівської районної державної адміністрації.

До сфери діяльності Муцинова В.В. віднесені питання: соціально-економічного розвитку; стратегічного планування і структурної перебудови господарського комплексу, регіональних програм, промисловості, євроінтеграції та інвестицій, зовнішньоекономічної діяльності, бюджетної, цінової політики, статистики, банківської справи, державного страхування, регуляторної політики та підприємництва, цивільного захисту населення, мобілізаційної роботи, торговельного і побутового обслуговування населення, мисливського    господарства, будівництва та житлово-комунального господарства, містобудування і   архітектури, газифікації населених пунктів, паливно-енергетичного комплексу,  транспорту та зв'язку, надзвичайних ситуацій, дорожнього господарства,  забезпечення законності у діяльності підприємств, установ і організацій різних форм  власності галузей, які курує.