Skip to Content

Підвищення кваліфікації

 

16 травня в Управлінні реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти  Головного територіального управління юстиції у Київській області було проведено навчання з підвищення кваліфікації (стажування) для державних службовців і посадових осіб органів державної виконавчої влади.

Участь у стажуванні брали 9 працівників структурних підрозділів Фастівської районної державної адміністрації, а саме начальник юридичного відділу апарату РДА Леся Антонець, начальник відділу економіки Наталя Бабська, начальник відділу надання адміністративних послуг Зоя Набокова, завідувач сектору управління персоналом управління соціального захисту населення  Людмила Джуг, головний спеціаліст юридичного відділу апарату РДА  Андрій Подольський, головний та провідний спеціалісти бюджетного відділу управління фінансів Олена Кобенко та Олена Коваль, головний спеціаліст відділу освіти Олена Трайдакало, юрисконсульт відділу освіти Анна Ясінська.

Стажування проходило відповідно до індивідуального плану стажування, затвердженого виконуючим обов’язки начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Кужелєвим О.М.
За результатами стажування працівники пройшли співбесіду з начальником управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Київській області Роєнком Р.В. та отримали довідку за результатами стажування.