Skip to Content

Наукова конференція «Шляхами незалежності: Історичний аспект»

18 серпня  в приміщенні Державного архіву Київської області відбулась наукова конференція «Шляхами незалежності: історичний аспект», присвячена 25-ій річниці незалежності України.

Під час урочистого відкриття наукової конференції з вітальним словом до її учасників звернулися начальник відділу європейської інтеграції та взаємодії з міжнародними та громадськими організаціями Державної архівної служби України Прилепішева Ю.А. і директор Державного архіву Київської області Каменєва С.А.

На початку конференції відбулась презентація екранізованої виставки цифрових копій архівних документів «Незалежність: історія і сучасність», на якій представлені архівні документи з фондів Державного архіву Київської області та Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України.

Під час роботи конференції відбулось пленарне засідання та працювало дві секції: перша – «Джерельна база архівів для досліджень з історії боротьби за незалежність»; друга – «Україна і незалежність: інформаційний потенціал музеїв Київщини».

У конференції взяли участь представники Інституту історії України НАН України, Міжнародного благодійного фонду ім. Ярослава Мудрого, Військово-історичного товариства «Спадщина», Українського реєстрового козацтва, начальники архівних відділів районних державних адміністрацій, представники музейних установ Київщини та громадськості.

6