Skip to Content

На сайті Пенсійного фонду доступна інформація для заповнення е-декларацій

При поданні публічними службовцями декларацій майнового стану виникає бажання перевірити суми отриманого доходу у вигляді заробітної плати, пенсійних виплат (у разі їх отримання). Оскільки Ви вже маєте електронний цифровий підпис це зробити дуже просто!!

Веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України надає громадянам можливість зручно і оперативно взаємодіяти з Фондом! Портал працює з дотриманням вимог до захисту персональних даних. Процедура реєстрації на веб-порталі максимально спрощена. Можлива он-лайн реєстрація за електронним цифровим підписом (ключем ЕЦП).Кожна застрахована особа, зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду, в тому числі з використанням електронно-цифрового підпису, має змогу щомісяця бачити в своєму “особистому кабінеті” дані з реєстру застрахованих осіб (форма ОК-5).

Це зокрема перелік страхувальників, які подавали щодо громадянина відомості в систему персоніфікованого обліку, суми заробітку, з якого сплачено страхові внески та відмітки про сплату страхового (єдиного) внеску.

У зв’язку із запитаннями щодо правильності заповнення е-декларацій, використовуючи форму ОК-5, звертаємо увагу:

- у звітах щодо єдиного внеску (дані яких завантажуються до реєстру застрахованих осіб) суми допомоги з тимчасової втрати працездатності (лікарняні), відпускні зазначаються у місяці, за який їх нараховано, а у податковій звітності зазначені суми включаються до місяця, в якому їх нараховано;

- у звітності щодо єдиного внеску, зазначаються лише ті суми, що враховуються при нарахуванні єдиного внеску (у межах максимальної величини).

У разі виникнення запитань, просимо звертатись до Фастівського об`єднаного управління Пенсійного фонду України за телефоном 6-16-40.

Детальнішу інформацію можна отримати на сайті: http://portal.pfu.gov.ua/

Сектор ВЕРПА і ЗІС