Skip to Content

На базі відокремленого підрозділу НУБіПу «Великоснітинське навчально-дослідне господарство ім. О.В. Музиченка» проведено "День поля"

Сьогодні, 06 липня 2018 року, на базі відокремленого підрозділу НУБіПу «Великоснітинське навчально-дослідне господарство ім. О.В. Музиченка» за участі ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслава Ніколаєнка, заступника голови Фастівської райдержадміністрації Юрія Волкова, головного спеціаліста відділу агропромислового розвитку Сергія Здоровця, директора ВП НУБіП України «Великоснітинське навчально-дослідне господарство ім. О.В. Музиченка» Миколи Журавля, проректорів, керівників управлінь, сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств проведено «День поля».  

Широкому загалу були представлені поля пшениці, ячменю, кукурузи. Оглянуто та проаналізовано безпосередньо на демонстраційних ділянках  стан дозрівання зазначених культур. Господарям і гостям свята було продемонстровано сільськогосподарську техніку, яка  виконує всі потрібні операції у будь-яких умовах, будучи ефективною, економічною та витривалою.

 Директор НДГ Микола Журавель проінформував присутніх про те, що науково-дослідне господарство по вирощуванню зернових, а також завдяки добре розвинутому тваринництву, має одні із кращих показників в районі.  Це  сучасне господарство, яке створене з метою практичного навчання студентів, здійснення виробничої діяльності та проведення наукових досліджень; вирощування, переробки й реалізації сільськогосподарської продукції; вирощування та виготовлення кормів для галузі тваринництва; впровадження наукових розробок у різних галузях сільського господарства; переробки і реалізації продукції тваринництва. Діяльність господарства сприяє розвитку соціальної інфраструктури не тільки Фастівського району, але й всієї області.

Також було зазначено, що сучасний розвиток будь-якого господарства неможливий без впровадження та використання інновацій та техніко-технологічних рішень, оскільки рівень активізації останніх визначають загальний рівень конкурентоспроможності  як на внутрішньому, так і зовнішньому ринках. Надзвичайної актуальності набуває пошук таких інноваційних рішень, які б забезпечили підвищення ефективності функціонування аграрної сфери. Нині постійне впровадження новітніх розробок є запорукою сталого розвитку сільського господарства.

Підбиваючи підсумки "Дня поля", очільник  Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко, проаналізував побачене, а також, поспілкувавшись з заступником голови Фастівської райдержадміністрації Юрієм Волковим, висловив сподівання, що спільні дії владних структур та аграріїв стануть основою високої продуктивності урожаю.