Skip to Content

На апаратній нараді обговорювали стан готовності до опалювального сезону

 

11 вересня голова районної державної адміністрації Дмитро Воронін провів чергову розширену апаратну нараду. Участь в нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Муцинов, заступник РДА Юрій Волков, заступник голови районної ради Володимир Куценко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних підприємств, установ та організацій, сільські, селищні голови.

На початку наради голова райдержадміністрації ознайомив присутніх про Постанову Центральної виборчої комісії щодо призначення на 29 жовтня 2017 року виборів у  202 об’єднаних територіальних громадах в усіх областях України. Зокрема, у Київській області вибори відбудуться в чотирьох об’єднаних територіальних громадах - Ржищівській, Бучанській, Березанській та Гостомельській громадах.

«Динаміка процесу децентралізації є не тільки незворотною, а й зростаючою,  і потребує, з точки зору законодавства, лише кілька кроків» - зазначив голова райдержадміністрації Д.Воронін.  

Також очільник району повідомив всіх учасників заходу щодо підготовки до проведення у жовтні 2017 року на території Фастівського району інвестиційного форуму з метою представлення економічного та інвестиційного потенціалу району.

   

В ході апаратної наради було розглянуто чотири питання:

З приводу першого питання - про стан справ у районі – інформували представники медицини, поліції, військового комісаріату та державної служби надзвичайних ситуацій.

Про підготовку до зими – другого питання апаратної наради – інформувала начальник відділу ЖКГ, будівництва та цивільного захисту населення Фастівської РДА – Ксенія Перехрест.

Співдоповідачами були: начальник РП ПАТ «Київобленерго» Колісник М.В. та начальник Фастівської дільниці Васильківської філії ПАТ «Київоблгаз» Єзан А.М.

Як зазначалося в доповідях вищезазначених керівників, підготовка до зимового періоду 2017/18 року  підприємств  житлово-комунального господарства, об’єктів соціально-культурної  сфери району завершується, готові до настання холодів і всі районні освітні заклади.

Як доповів, заступник головного лікаря ЦРЛ Андрій Герцун, невирішеним залишається питання підготовки до зимового періоду центральної районної лікарні через стан опалювальних мереж.     

Варто наголосити, що питання підготовки бюджетних закладів до зимового періоду знаходиться під пильним оком районної влади.

З приводу надання населенню послуг газопостачання було також зазначено, що відповідальність за експлуатацію газових приладів несуть власники житлових будинків. Задля ремонту та перевірки на справність газового обладнання (на сьогоднішній день – всі вони переважно імпортного виробництва) необхідно заключати угоди з обслуговуючими фірмами. Щодо змін ціни газу - до кінця року вони не передбачені. 

Останні питання наради:  щодо закріплення керівників структурних підрозділів РДА за сільськими, селищними радами  - інформував заступник голови РДА Юрій Волков; про стан виконання виконавської дисципліни - інформувала в.о.начальника загального відділу апарату РДА Наталія Гуркевич.

По закінченню апаратної наради було проведено семінар з сільськими, селищними головами. У порядку денному чотири питання: про шляхи наповнення місцевих бюджетів; про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; про профілактику лептоспірозу; про проведення 01 жовтня 2017 року у Фастівському районі Міжнародного дня громадян похилого віку.