Skip to Content

Мітинг-реквієм до Дня 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 9 травня, у День 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в с. Томашівці відбувся мітинг-реквієм, на який за багаторічною традицією зібралася велика кількість людей, щоб віддати данину пам’яті полеглим і висловити шану й повагу живому ветерану Другої Світової війни Нижнику Михайлу Трохимовичу.

У заході взяли участь в.о голови Фастівської районної державної адміністрації Володимир Муцинов, депутат Фастівської районної ради Валерій Єременко, головний лікар Фастівської ЦРЛ Андрій Герцун, народний депутат України І-го скликання Василь Мартинчук, голова Томашівської сільської ради Олена Пашун, учасники АТО, представники громадських організацій та жителі села.

Звучали слова подяки ветеранам, учасникам бойових дій Другої Світової війни та учасникам АТО за мужність і самовідданість, вірність обов’язку і стійкість духу, адже ми повинні бути єдиним цілим в подоланні всіх негараздів, які випали на долю України.

«Всім, хто боровся за наше майбутнє – низький уклін.  Подвиг цих людей назавжди занесено до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу, а тим, кого немає з нами – вічна пам’ять...»

Пам’ять загиблих у роки Другої світової війни учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання. Завершився захід покладанням вінків і квітів на меморіалі Слави та святковим концертом.