Skip to Content

Київська область урочисто підняла Прапор Євросоюзу

IMG_9283Біля будівлі Київської обласної державної адміністрації відбулося урочисте підняття Державного Прапора України та Прапору Євросоюзу з нагоди ухвалення Радою Європейського Союзу рішення про надання Україні безвізового режиму.

11 травня наша країна отримала безхмарну європейську перспективу. На цьому наголосив керівник Київської обласної держадміністрації Олександр Горган. Він разом із представниками учнівського самоврядування Київщини узяв участь у піднятті українського стягу та прапору ЄС.

IMG_9078Вітаючи усіх присутніх із цим доленосним для України рішенням, губернатор Київщини зазначив: «Це рішення влада пробивала неймовірними зусиллями в першу чергу для молоді, тому що Європа – це не географія, Європа – це справжня свобода, це  особливі можливості, це повага до прав громадян, справедливе правосуддя. Саме за ці цінності боролась Україна». 

Відомо, що церемонія підписання рішення про безвізовий режим для України президентом ЄП та представником головування у Раді ЄС відбудеться 17 травня.

Фактично безвіз набуде чинності через 20 днів після публікації в офіційному віснику ЄС  – орієнтовно 11 червня.

IMG_9010 IMG_9158

ДодатокРозмір
13.jpg7.44 МБ
12.jpg7.46 МБ
11.jpg7.1 МБ