Skip to Content

ДСНС інформує про надзвичайні події в районі за останній тиждень

 смт Борова дві людини провалилися під лід

11 січня о 16 год. 10 хв. до оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло повідомлення про те, що в селі Борова, дві людини провалилися під лід. На місце виклику терміново направлено черговий караул 57-ППП. Рятувальники за допомогою човна витягнули чоловіків з тонкої ломаної криги. Як з`ясувалось пізніше, два молодих чоловіки зійшли на лід для того, щоб скоротити шлях і не думали про небезпеку.

 

с. Веприк: в річці виявили тіло чоловіка 

12 січня о 15 год. 58 хв. оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло повідомлення про те, що мешканець села Веприк під час прогулянки випадково помітив клаптик одягу на поверхні замерзлої річки. На місце події відразу направили черговий караул. За допомогою надувного човна, мотузки та ломів вже за 15 хв. вдалося витягти з водойми труп чоловіка на берег.

 

 

с. Пришивальня: пожежа у житловому будинку 

13 січня о 13:15 до оперативно-диспетчерської служби Фастівськго району надійшло повідомлення про пожежу в господарчій будівлі за адресою: с. Пришивальня, вул. Садова, 2.

На місце виклику терміново направлено черговий караули 30-ДПРЧ м.Фастів та МПО с. Дідівщина. По прибуттю на місце виклику та провівши розвідку рятувальниками встановлено, що зайнявся дах дерев’яної господарчої будівлі розміром 4х5 м . Пожежу було локалізовано о 13:40 та о 13:55 повністю ліквідовано. На пожежі працювало 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу. Причина пожежі наразі встановлюється.