Skip to Content

До уваги лицарів та шанувальників середньовічних боїв!

a4-укр20 та 21 травня у «Парку Київська Русь» пройде Чемпіонат України з середньовічного бою «Зов героїв». очікується, що захід збере понад 200 бійців з усіх куточків України. Вони будуть одягнені в такі ж обладунки, які носили воїни  часів Середньовіччя, і воювати будуть такою ж зброєю – справжніми мечами, алебардами, фальшіонами.

Це будуть не постановочні бої, а реальні середньовічні битви, в яких спортсмени під час безкомпромісних поєдинків з’ясовуватимуть, хто з них гідний звання чемпіона України з середньовічного бою в 2017 році. Нагадаємо, що середньовічний бій визнаний неолімпійських видом спорту.

Змагання проходитимуть одночасно на декількох майданчиках.

На великому ристалищі Древнього Києва пройдуть видовищні масові поєдинки в номінаціях «5 на 5 бійців» і «21 на 21 воїн». На малому ристалищі в парних поєдинках воїни виборюватимуть звання чемпіонів в номінаціях «Меч – меч» і «Щит – меч». В окремій номінації також буде визначена найбільш гідна жінка-воїн.

Початок програми о 13:30. Квитки на Чемпіонат з середньовічного бою «Зов героїв» коштують 300 грн., Для пенсіонерів і студентів – 150 грн., Для дітей шкільного віку – 100 грн., Дошкільнята – безкоштовно.

Стародавній Київ в «Парку Київська Русь» розташований в 45 хвилинах від Києва – в с. Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі відповідно до розкладу на сайті.

Деталі на сайті: parkkyivrus.com