Skip to Content

Апаратна нарада першого заступника голови райдержадміністації

13 березня в Фастівській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району, сільськими, селищними головами.

Провела нараду перший заступник голови Фастівської районної державної адміністрації Лариса Скрипак, у роботі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Волков та заступник голови районної ради Володимир Куценко.

Поважним гостем заходу був депутат Київської обласної ради Олександр Волинець. Він інформував присутніх про перспективи фінансування об’єктів бюджетної сфери у Фастівському районі з обласного бюджету.

На апаратній нараді розглядалися наступні питання:

1. Про оплату за електроенергію в сільських, селищних радах, доповідав заступник начальника РП ПАТ «Київобленерго» з комерційних питань Анатолій Гладюк. Він надав інформацію про стан виплат сільськими, селищними радами рахунків за електроенергію в частині обов’язкового авансового платежу.

2. Про виконання виконавчих проваджень на території Фастівського району доповідала Марина Василенко – начальник Фастівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київської області. Марина Борисівна доповіла про стан заборгованості по страховим внескам юридичних осіб району перед Фастівським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Київської області.

3. Про функціонування та діяльність еколого-етнографічного центру при відділі освіти РДА доповідала начальник відділу освіти РДА Олена Рудаківська. Вона презентувала всім присутнім відеоогляд щодо роботи позашкільних навчальних закладів у районі.

4. Про соціальний захист ветеранів та стан надання допомоги ветеранам та прирівняним пільговим категоріям населення у Фастівському районі інформувала Лариса Криворучко – головний лікар КЗ «Фастівський центр ПМСД»

На нараді також було обговорено питання щодо відзначення в районі 85-річчя Київської області.