Skip to Content

Із Днем Фастівського району!

Шановні жителі Фастівського району!

На календарі – 93-ій день народження нашого району, що розташований у самому «серці» Київщини і є тим краєм, де грунти родючі, де кожне село багате славними традиціями, незабутніми людьми, трудовими  і ратними звершеннями кожного з поколінь, які в різні часи творили славну історію Фастівщини.

 «Біографія» району розпочинається з 1923 року, але історія землі Фастівської – набагато глибше вкорінена у минуле. І складається вона з тисяч «вузликів пам’яті», що нагадують про події та людей, про місточки між минулим і сьогоденням.

Що дісталося нам у спадок від пращурів і що передамо наступним поколінням?! Упродовж понад дев’яностолітнього життєпису Фастівщина пережила чимало трагічних і радісних сторінок. Важливо, що на історичних зламах збережено пам’ять про те, чим сьогодні можемо пишатися, на кого рівнятися. І важливо, що мешканці району – оптимісти і працелюби – прагнуть змінювати життя на краще, навчаючись у старшого покоління, навчаючись у старшого покоління та додаючи власну часточку до скарбниці надбань, якими пишається район.

Прагнення до позитивних змін, до стабільного майбутнього для наших дітей завжди об’єднує жителів району – працівників сільського господарства, підприємців, промисловців,  лікарів, педагогів та наставників підростаючого покоління, науковців, працівників культури й мистецтв, усіх, хто спрямовує власний потенціал та досвід, сили та знання на благо нашого краю.

Нині на громади Фастівщини очікують кардинальні зміни – незабаром внаслідок адміністративно-територіальної реформи «народяться» нові самодостатні й спроможні об’єднані громади. Однак вони візьмуть у подальше життя досвід нинішніх здобутків і, звичайно ж, надбання минулого -  ні з чим не зрівнянну вірність трудовим і ратним традиціям, духовність, бажання зберегти народні святині та увічнити світлі образи людей великої відданості своїй Вітчизні -  примножувачів її краси і слави з генами козацького роду.

Та які б «вітри перемін» не пронеслися над нашим краєм, віримо, що будуть вони на добро.  Віримо, що слова із пісні «Роде наш красний, роде наш прекрасний, не цураймося – признаваймося, бо багато нас є!» - це про рід Фастівщини.

Миру і спокою нашому Фастівському краю!

Здоров’я, достатку і щастя всім жителям району! 

Нехай обходять стороною  негаразди і прикрощі, а кожен прожитий день буде плідним, цікавим, сповненим лише радістю та новими здобутками!

Божого благословення на кожну розпочату та кожну успішно завершену справу, що «цеглинками» лягають  у розбудову нашої держави з її золотими врожайними нивами під блакитним мирним небом!

                                            З повагою,

Лариса Скрипак, перший заступник голови районної державної адміністрації

Геннадій Сиваненко, голова районної ради