Skip to Content

«Медиків Фастівщини вітали зі святом»

Напередодні Дня медичного працівника голова Фастівської районної ради Геннадій Сиваненко, його заступник Володимир Куценко, депутат Київської обласної ради Олександр Волинець, помічник народного депутата України Руслана Сольвара Олеся Бурдик, заступник голови райдержадміністрації Юрій Волков привітали колективи КНП ФРР «Фастівська ЦРЛ», КЗ «Фастівський ЦПМСД», КНП ФМР «Фастівський міський центр ПМСД» з професійним святом.

У вітальному слові Геннадій Сиваненко зазначив, що немає нічого дорожче за життя і здоров'я людей, саме тому професія лікаря – одна з найбільш благородних і потрібних суспільству. Праця медика нелегка і відповідальна, але дуже почесна. Подякував керівникам закладів за активну участь у впровадженні медичної реформи. За багаторічну сумлінну працю, високі професійні здобутки у сфері охорони здоров'я, вагомий особистий внесок у розвиток медичної галузі району та з нагоди Дня медичного працівника Почесні грамоти та Подяки районної ради вручено медичним працівникам: Наталії Чиженко, Олександру Селезньову, Маргариті Гулій, Ірині Кузьменко, Людмилі Ворохобіній, Олені Філіпповій, Василю Більчуку та Тамарі Дяченко.

Вітаючи працівників сфери охорони здоров’я в міському палаці культури, Володимир Куценко вручив Подяки районної ради медикам міського центру первинної медико-санітарної допомоги Світлані Козій та Ользі Чуб, зазначив, що життя та здоров’я людей не має територіальності. Побажав всім міцного здоров'я, професійних успіхів, родинного щастя та  добробуту в оселях.